Aktualitet

Plumba në gjoks dhe shpatull, kush janë dy të plagosurit në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:07 - 24/07/21 |
mapo.al

Dy personat që janë plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Tiranë janë Altin Gjoka 32 vjeç, i cili ka marrë një plumb në shpatull dhe Jetmir Marashi 28 vjeç, që është qëlluar në gjoks.


Dy të rinjtë janë transportuar në spital, ndërsa Marashi është në gjendje të rëndë për jetën.


Nga të dhënat e para mësohet se autori është identifikuar dhe është shpallur në kërkim, ndërsa policia ka rrethuar zonën ku ndodhi ngjarja, rrugën “Todi Shkurti”.Fillimisht të rinjtë kanë debatuar e më pas situata ka agravuar deri në përdorimin e armëve.LEXO EDHE:Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagosen dy persona

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas