Po debatonin në lokal/ Si u plagos vajza në Vlorë, autori kishte edhe 2 granata

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e 20-vjeçares Kostandina Zanaj nga Berati, në qytetin e Vlorës, mesditën e kësaj të shtune. Policia ka arritur të arrestojë të riun, Fadil Nikaj, 30 vjeç, nga Shkodra, ndërsa vendngjarja është rrethuar me shirita të verdhë. Vajza ka marrë një plumb pistolete në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për … Continue reading Po debatonin në lokal/ Si u plagos vajza në Vlorë, autori kishte edhe 2 granata