ShowBizz

“Po del shumë bukur!” Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:07 - 29/11/20 |
mapo.al

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kursejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.


Kështu kanë bërë edhe ditën e sotme teksa kanë kaluar drekën e të dielës së bashku.Ishte futbollisti ai që ndau një video të modeles, kur kjo e fundit mendonte se ai po i bënte foto, por në fakt Erosi po përdorte disa efekte jo të bukura.“Të bëftë mirë, zemër! Po del super. Shumë e bukur.”– i thotë Erosi gjatë videos.


Mirëpo, Oriola nuk ka vonuar dhe ka marrë hak ndaj këtij veprimi të Erosit.

Edhe ajo ka postuar një foto të futbollistit me efekte në Instagram, ku ka shkruar “Edhe ti jetë.”


Etiketa: , ,

Pas