Kryesore

Po kontrollonte për hashash: Rrëzohet në malet e Vranishtit punonjësi i Antidrogës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:25 - 26/07/18 |
mapo.al

Bie në malet e Vranishtit punonjësi i Antidrogës gjatë një operacioni në Vlorë. Ai është rrëzuar nga një pjerrësi mali rreth 200 metra.


Mësohet se efektivi po kontrollonte për kultivimin e hashashit në këtë zone.


Helikopteret e ushtrisë jane nisur ne vendin e ngjarjes për të bërë të mundur nxjerren dhe transportimin e tij drejt spitalit.Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore. Pritet një njoftim zyrtar në minutat në vijim.
Etiketa: , , , ,

Pas