Aktualitet

Po kthehej në Shqipëri, policia greke arreston në Kakavijë 30-vjeçarin shqiptar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:58 - 15/12/20 |
mapo.al

Një shqiptar është arrestuar në Kakavijë pasi ishte në kërkim nga Greqia.


30-vjeçari shqiptar po tentonte të kthehej nga Greqia për në Shqipëri, por në doganën greke në Kakavijë është arrestuar.


Ai akuzohet nga Prokuroria e Athinës për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik droge.1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas