KMR

Po lahej në det, 20-vjeçari sulmohet nga peshkaqeni dhe…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:53 - 17/09/18 |
mapo.al

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi u sulmua nga një peshkaqen në shtetin amerikan të Massachusetts.


Ngjarja ndodhi në plazhin Newcomb Hollow mesditën e së shtunës.


Policia tha se i riu u dërgua në spital i plagosur, por ndërroi jetë për shkak të plagëve të shumta që kishte pësuar.


Sulmi nga peshkaqeni konsiderohet të jetë incidenti i parë me pasoja fatale në këtë shtet që prej vitit 1936.


Zyrtarët vendas njoftuan se plazhi do të jetë i mbyllur për pushuesit, të paktën për 24 orë.


Një dëshmitar që pa ngjarjen tha se ishte tmerruar nga ky incident.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas