Po largoheshin nga Kabuli, momenti kur tre persona bien nga avioni

Një video që është publikuar në rrjetet sociale dhe në disa media ndërkombëtare po bën xhiron e rrjetit, por autenticiteti i saj nuk është konfirmuar. Bëhet fjalë për pamjet e trishta që tregojnë njerëz që bien nga një avion i cili ishte ngritur nga aeroporti i Kabulit. Shocking footage of a US C-17 taking off … Continue reading Po largoheshin nga Kabuli, momenti kur tre persona bien nga avioni