Aktualitet

Po lëvizte me biçikletë, e përplas makina, i riu në gjendje të rëndë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:33 - 14/10/19 |
ro ot

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përplasur një biçikletë, ndërsa raportohet se një djalë i ri, drejtuesi i biçikletës është plagosur. Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur, por mësohet se është dërguar me urgjencë në spital për ndihmë mjekësore. Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të mësuar rrethanat dhe shkaqet e aksidentit./MAPO.AL/ 


 


 
Etiketa: , , ,

Pas