Aktualitet

Po pushonte me familjen, 40-vjeçari nga Kosova mbytet në plazhin e Velipojës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:23 - 12/06/21 |
mapo.al

Ne orët e mesditës një 40-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën në plazhin e Velipojës, ku po pushonte me familjen e tij.


Pushuesit e pranishëm i kanë dhënë ndihmën e parë 40-vjeçarit por ka qenë e pamundur për ta shpëtuar.


Në plazhin e Velipojes ende mungojnë në disa subjektë rojet bregdetare ndërsa edhe ambulanca ka vonuar për të shkuar në vendngjarje.Në plazhin e Velipojës edhe pse ka një numer të lartë turistësh ende nuk është hapur qendra shëndetësore dhe ende nuk ka një ambulancë që qendron në gatishmëri për çdo rast emergjent shëndetësor.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas