Aktualitet

Po pushonte në Shëngjin dhe u ndje keq, humb jetën 68-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:02 - 01/08/21 |
mapo.al

Një pushues në plazhin e Shëngjinit ka ndërruar jetë mesditën e sotme.


68-vjeçari I.Th nga Prizreni, po pushonte me familjen e tij kur papritur është ndjerë keq. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës ku edhe ka ndërruar jetë.


Dyshohet se 68-vjeçari pësoi arrest kardiak.Njoftimi i PolicisëRreth orës 13:00, është dërguar në spitalin Rajonal Lezhë një pushues në plazhin e Shengjinit, shtetasi I.Th., 68 vjeç, banues në Prizren, i cili ka ndërruar jetë në spital, dyshohet si pasojë e arrestit kardiak.Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

2


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas