Arkiva

Po putheshin, të rinjtë bien nga ura e vdesin (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:38 - 08/08/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peru. Dy të të rinj kanë rënë nga një urë 15 metra e lartë dhe për pasojë kanë humbur jetën.

Ngjarja në fjalë ndodhi kur një vajzë e një djalë po shkëmbenin puthje pasionante mes tyre, kur humbën ekuilibrin dhe u rrëzuan.

Mediat e huaja shkruajnë se viktimat janë identifikuar si Maybeth Espinoz, 34 vjece dhe Hector Vidal, 36 vjeç.

Ata po shkonin në shtëpi pasi dolën nga një klub nate të shtunën e kaluar, kur edhe ndodhi fatkeqësia.

Ndërkohë thuhet se Maybeth ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa Hector në spital.


Etiketa: , , , ,

Pas