Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, makina përplas për vdekje këmbësorin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 22/11/19 |
mapo.al

Një aksident tragjik ka ndodhur në mbikalimin e Shkozetit, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip “Fiat” ka përplasur një këmbësor, ndërkohë që po tentonte të kalonte autostradën.


Viktima ende nuk është identifikuar. Ndërkohë, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.


 
Etiketa:

Pas