Kronika

Po thyente paratë në Exchange kur u ndje keq – Detaje nga ngjarja e rëndë në ish-bllok,Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:07 - 20/11/20 |
mapo.al

67-vjeçari, P.S, ndërroi jetë brenda një pike Exchange në zonën e ish-bllokut, teksa po thyente paratë. 


Sipas dëshmive, ai është ndjerë keq për një moment dhe më pas është rrëzuar në tokë. Edhe pse i është dhënë ndihma e parë nga qytetarët, 67-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.


Fillimisht nga disa qytetarë u raportua për të shtëna me armë zjarri gjë që alarmoi edhe Policinë e cila mbërriti brenda disa çastesh në vendin e ngjarjes.Por më pas rezultoi se i moshuari kishte pësuar arrest kardiak. Trupi i të ndjerit ndodhet në morgun e QSUT ku do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.
LEXO EDHE: U raportua për vrasje, 67-vjeçari vdiq nga arresti kardiak në ish-bllok

67-vjeçari ndërroi jetë teksa po thyente paratë, MAPO sjell pamjet e para nga ish-blloku

1


Etiketa: , , , ,

Pas