Aktualitet

Po udhëtonte me motor me të dashurën, ndërron jetë në aksident i riu shqiptar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:52 - 14/10/21 |
mapo.al

Një 22-vjeçar shqiptar i identifikuar si Rikardo Kahuqi ka ndërruar jetë në një aksident me motor në Itali.


Mediat italiane bëjnë me dije se ai ishte duke udhëtuar bashkë me të dashurën në momentin kur u përplasën me një kamion.


I riu ndërroi jetë në vend, ndërkohë e dashura e tij 22-vjeçare ndodhet në rrezik për jetën në spitalin “Santa Maria”.Aksidenti tragjik ndodhi pasditen e djeshme. Policia tashmë po punon për saktësuar dinamikën e plotë të ngjarjes dhe shkakun e aksidentit.


1


Etiketa: , ,

Pas