Aktualitet

Poliçan/ Vritet me thikë 73-vjeçari, arrestohet autori (Emri)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 11/05/20 |
mapo.al

Një i moshuar në Poliçan, është goditur për vdekje nga bashkëfshatari i tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Jaupas. 73-vjeçari Ramadan Çela mësohet se është goditur me thikë.


Dyshohet se krimi ka ndodhur pas një konflikti për motive pronësie. Ramadan Çela ishte larguar nga fshati por rkthehej herë pas here.


Autori mësohet se është 43-vjeçari Hamza Çela, i cili është arrestuar nga policia. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.


 
Etiketa: , , ,

Pas