Aktualitet

Polici i rrugores në Elbasan dhe ai bashkiak në Kukës preken nga koronavirusi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:05 - 07/07/20 |
mapo.al

Një oficer i policisë rrugore në Elbasan dhe një polic bashkiak në Kukës kanë rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.


Mësohet se oficeri i policisë rrugore është infektuar nga shefi i tij, i cili pak ditë më parë rezultoi i prekur nga koronavirusi.


Gjithashtu polici bashkiak në Kukës është infektuar nga rastet e mëparshme, të konfirmuara me Covid-19.

Ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 74 persona, ndërsa dy pacientë kanë humbur betejën me COVID-19 në 24 orë.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas