Aktualitet

Policia aksion “blic” në Bradashesh, kontrolle në disa lokale
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 27/01/21 |
mapo.al

Policia ka ushtruar mbrëmjen e sotme kontrolle të befasishme në disa lokale në Bradashesh.Raportohet se këto kontrolle kanë për qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale dhe kapjen e personave të shpallur në kërkim.


Elbasani, njihet si një ndër qytetet më problematike sa i përket krimit.
3

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas