Aktualitet

Policia aksion në Tiranë, kapet një person me kokainë në makinë, detajet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:07 - 07/09/21 |
mapo.al

Një operacion antidrogë po zhvillohet pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se një person është kapur me kokainë në makinë.


Sipas raportimeve, në afërsi të Paskuqanit, një makinë u ndalua për kontroll, ndërsa efektivët gjetën rreth 1 kg drogë.


Drejtuesi i automjetit është prangosur nga policia ndërsa detaje të reja priten në vijim.Kujtojmë se sot në Portin e Durrësit, në kontejnerët me banane të porositur nga “Alba Exotic Fruit” u gjetën dhe u sekuestruan 7.7 kg kokainë.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas