Kryesore

Policia bën shpërthim të kontrolluar, rezulton i rremë alarmi për bombë në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 01/04/18 |
mapo.al

Ka rezultuar i rremë alarmi për bombë në Tiranë. Policia dhe forcat xheniere kanë bërë shpërthimin e kontrolluar dhe ka rezultuar se ka qenë bosh.


Policia vijon hetimet për të gjetur personin që e ka lënë aty.


Po ashtu dhe policia ka njoftuar se: Ne lidhje me valixhen e ndodhur në afërsi të pallatit të “Kongreseve” pas veprimeve të ekspertëve ka rezultuar se nuk ka probleme.<
>
valizhja valixhe-e-dyshimte-3 valixhe-e-dyshimte-1 valixhe5 valixhe2 valixhe
1Etiketa: , , ,

Pas