Pas Eldi Dizdarit në Dubai, në pranga edhe 5 shqiptarë të tjerë jashtë vendit (EMRAT)

Policia e Shtetit ka konfirmuar arrestimin e të shumëkërkuarit, Eldi Dizdari, i cili është prangosur në Dubai. Policia dha sot detajet e para të operacionit ndërkombëtar antidrogë të koduar “Los Blancos” i cili është shtrirë në Shqipëri dhe 9 shtete të tjera si Itali, Belgjikë, Emiratet e Bashkuara Arabe, Gjermani, Greqi, Holandë, Rumani, Hungari dhe … Continue reading Pas Eldi Dizdarit në Dubai, në pranga edhe 5 shqiptarë të tjerë jashtë vendit (EMRAT)