Akuzohen për vrasje, kush janë të arrestuarit për pallatet e rrëzuara

Policia e Shtetit dhe prokuroria ka publikuar emrat e të arrestuarve për pallatet e rrëzuara nga tërmeti i 26 nëntorit. 9 persona janë arrestaur, ndërkohë që 8 të tjerë janë në kërkim. Të arrestuarit akuzohen për “Vrasja në rrethana të tjera cilësuese”, “Vrasje me dashje” dhe “Shpërdorim detyre”. “Nga veprimet e para hetimore të kryera, … Continue reading Akuzohen për vrasje, kush janë të arrestuarit për pallatet e rrëzuara