Aktualitet

Portieri si mace – Dembele dhe Griezmann ulin në gjunjë mbrojtësat e Juventusit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:51 - 28/10/20 |
mapo.al

Barcelona dhuron spektakël në Torino dhe duket e rigjeneruar pas largimit të Bartomeut. Në 45′ e para, katalanasit kanë shpërdoruar disa raste për të shënuar edhe golin e dytë.


Pas shtyllës së Griezmann dhe goditjes së Pjanic, goli i Dembele vetëm sa zhbllokoi rezultatin por ishte rasti më i pastër me Dembele dhe Griezmann kur Chiesa humbi top.


Të dy ulën në gjunjë mbrojtjen bardhezi, por jo portierin Szceszny i cili bëri dy superpritje, tamam si një “mace” duke u zvarritur.


Etiketa: ,

Pas