Aktualitet

Portugalia e pafat me dy autogola, Robin Gosens nuk përmbahet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:03 - 19/06/21 |
mapo.al

Gjermania ka arritur të barazojë ndeshjen ndaj Portugalisë me meritë duke qenë se po dominon dhe mban topin, teksa ekipi i Ronaldos pret për kundërsulme.


Këtë herë, Gosens – të cilit iu anulua goli – ka dhënë një super asist për Havertz, por Dias ishte ai që devijoi te porta e tij.


Një aksion i bukur nga ekipi i Low, që nuk u ndal me kaq, por brenda pak minutash realizoi edhe golin e dytë, sërish autogol, tani nga Guerrero.1


Etiketa: , ,

Pas