ShowBizz

Poza nudo, Jolie: Dua të jetoj jashtë, por Brad Pitt nuk më lejon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 05/11/19 |
mapo.al

Angelina Jolie është zhveshur së fundmi për një set të ri fotografik shumë sensual.


Aktorja 44-vjeçare, fituese e Oscar pozoi nudo për fotografin Sølve Sundsbø për revistën Harper’s Bazaar, joshëse nën një tyl të bardhë.


Aktorja e ‘Maleficent’ u tregua shumë e hapur në intervistën e saj kur deklaroi se nuk ishte shumë sociale në shkollë të mesme, ka kriza emocionale, si dhe do të donte të jetonte jashtë shtetit me fëmijët e saj nëse nuk do të ishte për ish-bashkëshortin Brad Pitt, i cili do që të fëmijët të qendrojnë në Los Angeles.

<
>
jolie jolie0 jolie1 revista jolie-pitt jolie-femijet familja pitt
1


Etiketa: , ,

Pas