ShowBizz

Pozon me bikini minimaliste, Tayna s’resht së provokuari (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:23 - 16/09/19 |
mapo.al

Tayna nuk resht së provokuari. Ajo ka postuar së fundmi në llogarinë e saj personale në “Instagram” një foto ku duket e ulur në një shezlong nën ujë, me bikini fosforeshente dhe minimaliste.


Për të disatën herë, Tayna u ka treguar ndjekësve të saj se gëzon vërtetë linja trupore për t’u patur zili. “Gjeni palmën në foto”-ka shkruar reperja kosovare krahas fotos së publikuar.


Risjellim në vëmendje se Tayna po kalon momentalisht disa ditë pushimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Los Angeles.View this post on Instagram

Gjeni pallmen ne foto🌴

A post shared by Tayna (@tayna) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas