ShowBizz

Pozon nudo, gjimnastja amerikane: Jam krenare për trupin tim!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:15 - 17/09/19 |
mapo.al

Gjimnastja amerikane Katelyn Ohashi ka pozuar së fundmi nudo për “ESPN Body Issue”, me qëllimin për t’i treguar botës se ndihesh mirë kur pranon faktin e të qenurit jo perfekt.


“Mundohem të vë në dukje defektet, mundimet dhe vështirësitë e mia. Jam krenare për trupin tim dhe për të gjitha papërsosmëritë e tij, kjo është gjithçka që dua të them”-është shprehur Ohashi, e cila më tutje tregoi se dikur kishte turp për trupin e saj dhe se vuante nga bulimia.


Gjimnastja, e gjatë vetëm 1.47 m, është tanimë një nga 21 yjet e sportit që kanë pozuar nudo për “ESPN Body Issue”.
Etiketa:

Pas