Aktualitet

“Pranvera e fitores është shumë pranë”/ Ku po rreshtohet Lefter Maliqi?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 14/11/20 |
mapo.al

Deputeti i opozitës parlamentare paralajmëron fillimin e fushatës eleketorale në qarkun e Beratit.


Në një postim në Facebook, Lefter Maliqi thotë se nuk ka Covid që do e pengojë për të mposhtur çdo të keqe.


Nuk ka COVID që na pengon për të mposhtur çdo të keqe. Së shpejti pranë jush, më të shumtë, më të bashkuar, më të fortë se kurrë. Takimet, kontaktet në çdo fshat, lagje, qytet, të qarkut Berat, duke kthyer besimin, shpresën e optimizmin, jo vetëm për fitore të sigurt ndaj të keqes në qeverisjen qëndrore dhe lokale, por të sjellim së bashku ndryshimin e lënë në mes në 2013-ën.

Mbështetja juaj mbetet forca jonë, mirënjohja e përbashkët për mirëqënie, investime, siguri dhe të ardhme. Nuk ka kthim pas.Maliqi e mbyll postimin duke nënvizuar se “Pranvera e fitores është shumë pranë dhe e pashmangshme”
1
Etiketa: ,

Pas