Aktualitet

Prej 10 ditësh i zhdukur, policia britanike në këmbë për gjetjen e 18-vjeçarit shqiptar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:27 - 16/04/21 |
mapo.al

Një 18-vjeçar shqiptar, i quajtur Fatos Ahmeti në Angli është shpallur i humbur prej 10 ditësh.


Policia britanike,, është angazhuar për gjetjen e të riut dhe ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të dhënë informacion. Ai është parë për herë të fundit në zonën Altëood Road, në Maidenhead. Policia ka bërë dhe një përshkrim fizik të tij.


Ata thonë se Ahmeti është rreth 1.60 i gjatë, me flokë të zeza të shkurtra.“Ne kërkojmë nga qytetarët që të na ndihmojnë për të gjetur Fatosin. Kush ka informacion për të, të telefonojë në numrin 101, ose të drejtohen tek numri tjetër, 4321014176”, tha tha detektivi i policisë së Maidenhead për mediat e huaja.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas