Aktualitet

Prej 24 orësh i humbur – Familjarët në kërkim të 76 vjeçarit, apeli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:35 - 22/05/21 |
mapo.al

Banush Spiro 76-vjeç që prej ditës së djeshme, datë 21.05.2021 është shpallur i humbur nga familjarët. Këta të fundit, i janë adresuar mediave për të kërkuar informacion në lidhje me të afërmin e tyre.


Ata thonë se 76-vjeçari është parë për herë të fundit në zonën e Freskut, në rrugën që të drejton për në Dajt, rreth orës 18:00.


Familjarët kanë sjellë edhe një foto të 76-vjeçarin dhe i luten qytetarëve që të japin informacione nëse e kanë parë apo kanë dijeni mbi vendndodhjen e tij.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas