Aktualitet

“Prej teje jam kjo që jam sot”, Armina Mevlani uron të ëmën për ditëlindje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:53 - 24/03/21 |
mapo.al

Në llogarinë e saj në Facebook, blogerja Armina Mevlani, ndau një foto super të ëmbël nga fëmijëria e saj, ku shfaqet krahas së ëmës duke e përqafuar.


Krahas postimit, Armina shkruan:


“Mama ime e shtrenjte u befsh 100 vjec Albania Gymnastrada! Fati im ne jete ka nisur me bekimin e te paturit nje nene si ty , kaq te embel dhe te dedikuar. Prej teje une jam kjo qe jam sot dhe nuk do me mjaftoje jeta te te falenderoj. Happy Birthday my lovely mom”Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pandemia i anuloi çdo plan. Para disa muajsh gjatë një komunikimi virtual me ndjekësit ajo u shpreh se e mori këtë vendim, që dasma e saj të mos bëhej shkak për infektimin e njerëzve të tjerë.
Megjithatë, ajo ka treguar se ka thuajse gjithçka gati, sepse për fustanin e nusërisë do të bashkëpunojë me dizanjer të huaj, që do stilojnë diçka posaçërisht për të.1


Etiketa:

Pas