Aktualitet

Prekëse – I riu në çastet e fundit të jetës, e dashura i shtrëngon dorën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:46 - 21/06/21 |
mapo.al

Britani e Madhe – Një 20-vjeçar ka ndërruar jetë në spital, 6 ditë pasi u përplas nga një makinë, në Britaninë e Madhe.


Ai ishte duke lëvizur në një autostradë të vendit me skuter, së bashku me të dashurën e tij, ku u përplas nga automjeti.


Si pasojë, Shakur Pinnock dhe e dashura e tij Chante, u dërguan në spital. Kjo e fundit, ishte në gjendje më të stabilizuar shëndetësore, megjithatë, plagët që mori nga aksidenti ishin të rënda.Një foto mjaft prekëse është duke qarkulluar në rrjet. Në të shfaqet Chante, duke i shtrënguar fort duart e Shakur, pak minuta para se i riu të ndërronte jetë.<
>
Aksidenti ne britani2 Aksidenti ne Britani1 Aksidenti ne Britani

Nga krahu tjetër, Chante i është nënshtruar dy operacioneve dhe pritet të qëndrojë e shtruar në spital për të paktën 1 muaj, shkruajnë mediat.

Lexo edhe :  Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas