Aktualitet

Preket nga koronavirusi djali i madh i Donald Trump
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:25 - 21/11/20 |
mapo.al

Djali i madh i Presidentit Trump, Donald Trump Jr. ka rezultuar pozitiv me koronavirus.Ai rezultoi pozitiv në fillim të kësaj jave dhe ka qëndruar i izoluar gjatë gjithë kësaj periudhe.


Mediat e huaja raportojnë se ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka shfaqur simptoma të rënda.
Aktualisht po ndjek protokollet e vendosura si dhe po trajtohet me disa medikamente të lehta.Donald Jr. është djali i dytë i Presidentit i cili është prekur nga virusi ku më parë Barron Trump, 14 vjeç është infektuar dhe e ka kaluar virusin pa shqetësime.


Njësoj si i ati, Barron është shëruar në kohë rekord nga koronavirusi.

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas