Aktualitet

Preket nga koronavirusi kreu i PD në Roskovec

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:55 - 11/07/20 |
mapo.al

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Roskovec, Gëzim Caushi ka dalë pozitiv me koronavirus.


Ai ka qenë me temperaturë dhe kollë prej 10 ditësh, por gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar.


Ai iu nënshtrua testit për koronavirus dy ditë më parë, nga ku u konfirmua edhe pozitiv, ndërsa është vetëizoluar në shtëpi.


Këtë të shtunë, vendi ynë regjistroi gjatë 24 orëve të fundit 4 viktima dhe 93 raste të reja me COVID.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas