Aktualitet

“Presidenti gati të firmosë dekretin”, Balla – Metës: E paske tharë shishen e rakisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:20 - 28/04/21 |
mapo.al

Pasi paralajmëroi shkarkimin e Ilir Metës nga detyra, kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka replikuar sërish në distancë me presidentin.

Pas reagimit të kreut të shtetit se “Presidenti është gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!”, ka reaguar Balla që ironizon duke u shprehur “Likja e paska tharë që në mëngjes shishen e rakisë së dëllinjës”.


“Likja e paska tharë që në mëngjes shishen e rakisë së dëllinjës! Tani vazhdo me kumbullën Like dhe në darkë kalo ke rrushi, se LSI-së s’ke ça i pi më! Po Elbasanin mos e kujto fare se do të duhet raki pishe pastaj!”, shkruan Balla.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas