Aktualitet

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi kalon me sukses ndërhyrjen kirurgjikale

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:55 - 23/04/20 |
mapo.al

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale për të hequr gurët në veshka.


Ai u shtrua pak ditë më parë në spital për këtë arsye dhe tashmë duket se e ka kaluar problemin me sukses.


Zyra e Presidencës së Thaçit konfirmon se ai është në gjendje të mirë pasi kaloi me sukes operacionin.


Ndërkohë sot Thaçi takoi ambasadorët e vendeve kryesore të BE pasi biseduan për qeverinë e re dhe kandidatin për kryeministër nga LDK.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas