Aktualitet

Prevezë/ Sekuestrohet 104 kg drogë, arrestohet drejtuesi i mjetit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 22/06/20 |
mapo.al

90 pako me 97 kg e 582 gr marijuanë dhe 17 pako me 7 kg e 161 gr hashash në formë çokollate është kapur në Prevezë, në 1 automjet që vinte nga kufiri greko-shqiptar.


Mjeti është vjedhur më datë 9.6. 2020. Policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale dhe 1 celular.


Arrestohet drejtuesi i mjetit, por ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij për shkak të hetimit.
Etiketa: , , ,

Pas