ShowBizz

Prezantohet dokumentari i Rita Orës, i realizuar në Kosovë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 17/06/19 |
mapo.al

Është publikuar dokumentari i realizuar nga Soccer Aid për UNICEF-in në Kosovë. Pjesë e këtij projekti është edhe artistja shqiptare me famë botërore, njëherësh ambasadore e kësaj organizate, Rita Ora.

Dokumentari është realizuar gjatë vizitës së fundit të Ritës në Kosovë, e cila u realizua në muajin prill. Ajo vizitoi disa qendra fëmijësh dhe të rinjsh, si dhe një nga lagjet më të varfra në qytetin e Ferizajt.


Etiketa: ,

Pas