ShowBizz

Princi William dhe Kate Middleton festojnë përvjetorin e nëntë të martesës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:00 - 30/04/20 |
mapo.al

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit së fundmi kanë ndarë një fotografi nga dasma e tyre ndërsa sot festojnë përvjetorin e nëntë. Ata e kurorëzuan dashurinë e tyre më 29 prill të vitit 2011. William dhe Kate falënderuan përkrahësit për urimet e tyre.Sot nëntë vjet më parë – faleminderit për të gjitha mesazhet tuaja të bukura në përvjetorin e martesës së Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit”, kanë shkruar ata.Urimet për çiftin ishin të shumta nga ana e ndjekësave të tyre të cilët në pjesën më të madhe të komenteve shpreheshin: “Gëzuar përvjetorin e martesës. Diana do të ishte aq krenare për ju të dy”.

William dhe Kate e festuan këtë përvjetor në shtëpinë e tyre në Norfolk të Anmer Hall, ku ata kanë qenë në izolim me tre fëmijët e tyre që prej fillimit të bllokimit nga pandemia e koronavirusit.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas