ShowBizz

Prindër si Mozzik dhe Loredana! I vendosin vajzës orë mijëra $

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:07 - 13/06/19 |
mapo.al

Loredana Zefi u vendos një muaj më parë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të akuzave publike të një çifti zviceran, të cilët pretendonin se reperja i kishte zhvatur mbi 700 mijë franga.


Mirëpo, 23-vjeçarja dhe i shoqi duket se nuk shqetësohen aspak nga fakti se po hetohet në lidhje me këto akuza. Mbrëmjen e kaluar, Mozzik publikoi një fotografi të vogëlushes së tyre teksa i pikasej në njërën dorë një orë e markës Rolex, që kushton mijëra dollarë.


A janë realisht kaq të majme shumat që përftojnë të dy artistët nga muzika? Kjo gjë nuk dihet, ndonëse Loredana dhe Mozzik kanë insistuar gjithnjë se të ardhurat i kanë vetëm falë punës së tyre.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas