ShowBizz

Prindërit e Bebe Rexhës ishin infektuar me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:13 - 29/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha zbuloi se prindërit e saj janë infektuar me koronavirus. “Ata u sëmurën dhe ishin shumë të sëmurë për tri javë, dhe u acarova shumë”, tha Rexha për TV Extra.


See the source image


Bebe Rexha jeton në Los Angeles dhe prindërit e saj banojnë në New York dhe ajo pranoi që kishte shikuar mundësitë për të udhëtuar dhe shkuar pranë tyre, ndonëse ishte e pamundur për shkak të bllokimit të kufijve.See the source image


Unë isha duke menduar për të bërë të gjithë rrugën me veturë, të kujdesesha për ta. Ata ishin aq të gatshëm për të mos na pasur mua dhe vëllain tim atje, por më në fund ata u bënë më mirë”, tha ajo. Bebe ka folur dhe për publikimin e albumit të ri muzikor për të cilin ka punuar prej muajsh në studio.


See the source image

“Më kaluan dy vjet që nga albumi i fundit dhe padyshim kur ndodhi pandemia coronavirus, ky projekt u vu në ngecje. Fansat e mi janë shumë të irrituar, por më pëlqen. Unë premtoj se do të ia vlejë! Unë me të vërtetë e dua këtë album më shumë se çdo album tjetër”, shtoi ajo.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas