Aktualitet

Prishet dasma – Shokët e hedhin në ajër, dhëndri thyen shtyllën kurrizore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:53 - 23/09/21 |
mapo.al

Një dasmë në Rumani nuk ka shkuar edhe aq mirë, pas kërcimit të dhëndrit me shoqërinë.


Miqtë e dhëndrit, kanë dashur të festojnë pak ndryshe dhe kanë hedhur në ajër protagonistin e dasmës.


Dhëndri përfundon në tokë dhe dëmtohet rëndë, pasi nuk mundën ta prisnin teksa binte.Incidenti ndodhi në një dasmë në Rumani në sallën Castello në Baile Felix.Dr Lucia Dania tha për mediat vendase se dhëndri kishte ‘thyer shtyllën kurrizore’.16


Etiketa: , ,

Pas