Politika

Priten protesta? Braimllari: Nesër do e shikoni se çfarë do ndodhi…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 12/04/18 |
mapo.al

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari gjatë emisionit Opinion ka bërë të ditur se opozita ka një axhendë të ngjeshur në kuadër të protestave dhe mos bindjes civile.


Braimllari tha se “nesër do shikoni se çdo ndodh…Nuk do ta them këtu, por neser do ta shikoni…”, tha Braimllari.


2
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas