Aktualitet

Pritjes i erdhi fundi: Gjithçka gati për sezonin e katër të La Casa de Papel

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:11 - 02/04/20 |
mapo.al

Nesër pritet të transmetohet sezoni i katërt i serialit të famshëm ‘La Casa de Papel’ në Netflix. Gjithsej do të jenë 8 episode dhe që të gjitha do të publikohen menjëherë.


See the source image


 


Në një video të publikuar nga faqja zyrtare e La Casa de Papel janë bërë të ditur edhe titujt e 8 episodeve. Episodi i parë që do të hapi këtë sezon të katërt titullohet ‘Loja mbaroi’.


Tri sezonet e para kanë qenë mjaft të suksesshme dhe të pëlqyer për publikun, me aktorët që mbajnë emrat e disa kryeqyteteve të botës.

Në Kosovë adhuruesit e këtij seriali do të mund ta shohin atë në Netflix, pra këtë të premte, më 3 prill, nga ora 09:00.


Etiketa: ,

Pas