Horoskopi

“Probleme financiare”- Horoskopi i ditës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 16/10/20 |
mapo.al

Ky është horoskopi për ditën e enjte 16 tetor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.


Dashi


Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

DemiDashuria sot dhe nesër mund të favorizohen. Mos shtyni asgjë deri të Dielën. Sa i përket punës, një lajm i rëndësishëm është rrugës.Binjakët

Hëna është e favorshme: nga data 28 gjërat do të përmirësohen. Sa i përket punës, ndiheni të nënvlerësuar, por mos kini frikë: së shpejti do të shëroheni.

Gaforrja

Sot dhe nesër jeni shumë nervoz, lehtë mund ta humbni durimin. Edhe në frontin e punës, disa kontraste janë të mundshme. Mundohuni të shmangni polemikat!

Luani

Paqja kthehet në dashuri, veçanërisht nëse jeni në takim me një person të lindur nën shenjën e Peshores. Çiftet në krizë duhet të bëjnë një zgjedhje. Në frontin e punës, keni disa probleme financiare.

Virgjëresha

Ditë të shkëlqyera për dashurinë dhe ata që kanë qenë beqarë për disa kohë tani do të mund të përjetojnë emocione të veçanta. Sa i përket punës, patjetër që keni më shumë qëndrueshmëri.

Lexo edhe :  Të lindurit e kësaj shenje duhet të shmangin kurthet e provokimet - Horoskopi

Peshorja

Hëna është në shenjën tuaj të zodiakut. Nëse doni ta hidhni veten kokë e këmbë në një histori dashurie, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, ju keni disa kohë që po përpiqeni të ndryshoni diçka.

Akrepi

Ditë interesante për ndjenjat. Të Shtunën dhe të Dielën Hëna është në shenjën tuaj: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë. Sa i përket punës, në fund të vitit disa ekuilibra të pasigurt mund të lëkunden.

Shigjetari

Mundohuni të shmangni argumentet në dashuri dhe përpiquni të gjeni një marrëveshje. Për sa i përket punës, kjo është një ditë e rëndësishme. Por mos jini të pasigurt dhe shumë të nxituar!

Bricjapi

Disa probleme në dashuri, por gjithçka do të zgjidhet nesër. Sa i përket punës, ata që punojnë në kontakt me publikun janë të favorizuar.

Ujori

Nga nëntori, njohuritë që keni marrë mund të bëhen të rëndësishme. Sa i përket punës, ju jeni pak të lodhur dhe të pavendosur.

Peshqit

Situata e përgjithshme pozitive për ndjenjat. Sa i përket punës, qëndroni të qetë dhe përpiquni të mos nxitoheni. Mundohuni të kurseni, keni pasur shumë shpenzime për shtëpinë dhe makinën.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas