Sport

Probleme financiare? Trajneri Ze Maria ende në Tiranë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:25 - 19/10/18 |
mapo.al

Ish-trajneri i Tiranës, Ze Maria nuk është larguar ende nga Tirana. Mësohet se shkak i qëndrimit të tij në kryeqytet janë disa çështje ende të hapura me klubin e futbollit Tirana, pasu ende nuk është paguar.


Trana duhet të paguante rrogën e muajit tetor dhe ndonëse nuk është zyrtare nga ana e bardhebluve do të kishte edhe një shpërblim. Refik Halili në konferencën e lamtumirës bëri me dije një fakt të tillë, pra që kishte gjetur marrëveshjen financiare me Ze Marian.Ndërkohë, Ze Maria ka postuar një foto në “Instagram” ku shkruan” “Ishte një nder i vërtetë të bëhesha pjesë dhe të mbroja për një periudhë kohe këto ngjyra dhe të shihja pasionin e vërtetë të këtyre tifozëve! Faleminderit me zemër dhe forca TIRONA! Do të jem gjithmonë një tifoz i juaji”.Etiketa: , , ,

Pas