Aktualitet

Probleme me financat për këtë shenjë të horoskopit, debate në çift – Horoskopi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:23 - 28/10/21 |
mapo.al

Dashi
Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partnerin/en nëse nuk doni të keni debate të forta. Ndërsa në planin financiar situata do të përmirësohet.


Demi
Do të jeni të dëshpëruar gjate kësaj dite dhe nuk do dini çfarë të bëni për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Në planin financiar gjendja do të stabilizohet me ndihmën e prindërve dhe miqve.


Binjakët
Harmonia në çift do të rikthehet dhe do të lini pas mosmarrëveshjet që kishit. Sa i përket të ardhurave, objektivi juaj është të hiqni para mënjanë dhe nuk do të ndaleni deri sa t’ia arrini.Gaforrja
Ditë e paqëndrushme për ata që janë në një lidhje. Do të jenë në mëdyshje për t’i dhënë fund ose jo lidhjes. Në planin financiar situata do të jetë e shkëlqyer.
Luani
Të dashuruarit duhet të kenë më shumë besim tek aftësitë e tyre dhe nuk duhet të ndalen derisa të arrijnë ta bëjnë për vete atë që pëlqejnë. Në planin financiar do të kenë përmirësime, kështu që shfrytëzojeni rastin për të hequr disa para mënjanë.Virgjëresha
Ata që janë në një lidhje do të surprizohen nga partneri/ja dhe do të kalojnë një ditë të mrekullueshme. Sa i përket financave, tregohuni më kursimtar pasi do të keni probleme ditët në vijim.

Lexo edhe :  Horoskop, kush janë femrat që meshkujt tmerrohen prej tyre?

Peshorja
Ditë pozitive për ata që janë në një lidhje. Çiftet do të kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit. Financat do të jenë nën kontroll dhe nuk do t’ju dalë asnjë e papritur.

Akrepi
Debate dhe tensione do të kalojnë çiftet gjatë ditës së nesërme. Edhe situata në aspektin financiar do të jetë negative dhe e paqëndrueshme.

Shigjetari
Ditë pasionante për çiftet. Do të kaloni momente të mrekullueshme dhe nuk do ekzistojnë debatet. Në lidhje me financat, do të dini ta mbani situatën nën kontroll dhe çdo gjë do të shkojë për mrekulli.

Bricjapi
Ditë e qetë do të jetë kjo e sotmja ër ata që janë në një lidhje. Debatet do të mungojnë plotësisht. As me financat do të keni probleme.

Ujori
Ata që janë në një lidhje të bëjnë kujdes dhe të mos lejojnë askënd tjetër të ndërhyjë në lidhjen tuaj pasi do të keni probleme. Në lidhje me financat, do të kryeni shpenzimet e nevojshme dhe do të hiqni disa para mënjanë.

Peshqit
Ditë e zakonshme për ata që janë në një lidhje. Ndërsa financat do të jenë disi delikate pasi nuk do të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas