Aktualitet

“Projekti im i ri” – Duma: “Për të rinjtë dhe me të rinjtë” vjen shumë shpejt


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 26/06/21 |
mapo.al

Në një intervistë në MCN TV, në emisionin “Stay Tunned” me gazetaren Valbona Mhilli, Grida Duma ka zbuluar projektin e saj të ri, i cili do t’i dedikohet të rinjve.


Duma tha se një projekt të tillë e ka pasur në mendje prej vitesh, pasi të rinjtë duhet të jenë prioritet.


Në bazë të projektit do të jenë monologjet motivuese. Sipas Dumës, ka nevojë për shqiptarizimin e kësaj risie.“Besoj se me 4-5 lektorë të mirë, që i janë bashkuar idesë. Çështja e shpirtit dhe motivimit është ajo që po mungon edhe në ekonomi”, tha ajo.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas