Aktualitet

Tërmeti/ Prokuroria e Tiranës mbledh një shumë monetare nga të gjithë punonjësit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:59 - 02/12/19 |
mapo.al

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor, Tiranë ka mbledhur në shenjë solidariteti një shumë monetare nga të gjithë punonjësit e saj.


Shuma monetare do shkojë në favor të të prekurve nga tërmeti dhe familjet në nevojë. Gjithashtu një grup pune i ngritur në këtë prokurori po merret me mbledhjen e kontributeve të tjera me qëllim shpërndarjen e tyre tek familjet në nevojë.

Etiketa: , ,

Pas