Aktualitet

Prokuroria e Tiranës nis procedimin penal për maskat e skaduara


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:08 - 11/03/20 |
mapo.al

Pas denoncimit të Partisë Demokratike për maskat e skaduara se i janë shpërndarë personelit mjekësor në qendrat shëndetësore, Prokuroria e Tiranës ka njoftuar se do të hetojë denoncimin e Partisë Demokratike sëbashku me rritjen e çmimit të maskave, procedim i cili ishte nisur më parë nga Prokuroria.


Burime nga prokuroria bëjnë me dije se nuk kanë regjistruar procedim të ri por do ta hetojnë në bazë të procedimit të parë që është nisur nga organi i akuzës për rritjen e çmimit të maskave dhe ilaçeve nga farmacitë


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas