Kryesore

Protesta e 8 janarit, Prokuroria thërret nesër Sali Berishën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:52 - 12/01/22 |
mapo.al

Ish kryeministri Sali Berisha është thirrur në Prokurinë e Tiranës për t’u marrë në pyetje për protestën e thirrur prej tij më 8 janar. Ish lideri demokrat do të merret në pyetje ditën e nesërme së bashku me Flamur Nokën.


Ndërsa pasnesër, në Prokurorinë e Tiranës do të paraqitet Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi.


1


CLOSE
CLOSE
Pas